2. Postopek
Postopek
Naslov: Nakup in dobava prehodnih avtoklavov MEC za Kampus Vrazov trg
Opis: Nakup in dobava prehodnih avtoklavov MEC za Kampus Vrazov trg
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33000000 Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 346819