95222-2019 - RezultatiSlovenija-Jesenice: Telefonske storitve in storitve prenosa podatkov
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Storitve fiksne in mobilne telefonije z vzpostavitvijo ožičenja ter dobavo naprav
Referenčna številka dokumenta: JN 03/2018
II.1.2.
Glavna koda CPV
64210000 Telefonske storitve in storitve prenosa podatkov
II.1.4.
Kratek opis
Storitve fiksne in mobilne telefonije z vzpostavitvijo ožičenja ter dobavo naprav.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila