See the notice on TED website
2. Postopek
Postopek
Naslov: Priprava prostorov in nakup rentgenskih aparatov za potrebe Splošne bolnišnice Slovenj Gradec
Opis: Priprava prostorov in nakup rentgenskih aparatov za potrebe Splošne bolnišnice Slovenj Gradec, podrobnosti v razpisni dokumentaciji. Projekt sofinancirata Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj in Republika Slovenija.
Notranji identifikator: V13-25/B
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33111000 Rentgenske naprave
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Diaskopski RTG
Opis: Priprava prostorov in nakup diaskopskega RTG aparata s pogarancijskim vzdrževanjem, podrobnosti v razpisni dokumentaciji.
Notranji identifikator: 367649
Sklop: LOT-0002
Naslov: Klasični RTG
Opis: Priprava prostorov in nakup klasični RTG aparata s pogarancijskim vzdrževanjem, podrobnosti v razpisni dokumentaciji.
Notranji identifikator: 367650