98626-2021 - RezultatiSlovenija-Mežica: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil
Referenčna številka dokumenta: 1/2020
II.1.2.
Glavna koda CPV
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4.
Kratek opis
Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Trajno mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
15500000 Mlečni izdelki
II.2.4.
Opis javnega naročila
Dobava mleka in mlečnih izdelkov.
Meso in mesni izdelki
Št. sklopa: 2
15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
Dobava mesa in mesnih izdelkov.
Perutninsko meso in izdelki
Št. sklopa: 3
15112000 Perutnina
Dobava perutnine.
Zamrznjene ribe
Št. sklopa: 4
15200000 Pripravljene in konzervirane ribe
Dobava rib.
Sveža zelenjava in suhe stročnice
Št. sklopa: 5
03221000 Vrtnine
Dobava zelenjave.
Zamrznjena in konzervirana zelenjava
Št. sklopa: 6
15330000 Predelano sadje in vrtnine
Dobava zamrznjene in konzervirane zelenjave.
Sveže in suho sadje
Št. sklopa: 7
03222000 Sadje in oreški
Dobava sadja.
Zamrznjeno in konzervirano sadje
Št. sklopa: 8
Dobava zamrznjenega sadja.
Sadni sokovi in sirupi
Št. sklopa: 9
15320000 Sadni in zelenjavni sokovi
Dobava sadnih sokov.
Žita, mlevski izdelki in testenine
Št. sklopa: 10
15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
Dobava žitnih izdelkov.
Zamrznjeni žitni izdelki in testenine
Št. sklopa: 11
15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Dobava zamrznjenih žitnih izdelkov in testenin.
Kruh in pekovsko pecivo
Št. sklopa: 12
15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice
Dobava kruha.
Slaščičarski izdelki in keksi
Št. sklopa: 13
Dobava slaščičarskih izdelkov.
Ostalo prehrambeno blago
Št. sklopa: 14
15800000 Razna živila
Dobava raznih živil.
Sladki in slani prigrizki
Št. sklopa: 15
15820000 Prepečenec in piškoti; trajno pecivo in slaščice
Dobava sladkih in slanih prigrizkov.
Bio meso
Št. sklopa: 16
Dobava bio sadja in zelenjave.
Bio mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 17
Dobava bio mleka.