100021-2020 - ÄndringSverige-Mora: Larmövervakningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dynamiskt inköpssystem (DIS) avseende bevakning- mm -tjänster, 2018/17
Referensnummer: 2018/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79711000 Larmövervakningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Dynamiskt inköpssystem avseende förekommande bevaknings-, larm-, parkeringstjänster och liknande näraliggande tjänster. Systemet får användas av andra upphandlande myndigheter (UM) eller enheter (UE).
För denna anbudsprocess använder sig inköparen av Mercell Sourcing Service. För att meddela ditt intresse samt att få tillgång till samtliga dokument, klicka på nedanstående länk eller kopiera den och klistra in i din webbläsare. https://permalink.mercell.com/81101899.aspx. Följ därefter instruktionerna på webbsidan.