100070-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster avseende fast egendom – Städtjänster, ramavtal Säterbostäder AB
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster, ramavtal Säterbostäder AB
BeskrivningUpphandling av städtjänster via ramavtal enligt LOU
Intern identifierare24/1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000