See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ansvarsutredningar inom förorenade områden
Beskrivning: Juridisk tjänst - ansvarsutredningar
Intern identifierare: 579-4219-2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79720000 Utredning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Ansvarsutredning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1 Stockholms och Uppsala län
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2 Gotlands län
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde 3 Dalarnas, Västmanlands, Södermanlands och Örebro län