100090-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Klottersanering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Klottersanering
Referensnummer: 2019-8319
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90690000 Klottersanering
II.1.4.
Kort beskrivning
Stockholmshem och Svenska bostäder bjuder in till anbudsinlämning för ramavtal avseende klottersanering och tillhörande tjänster. Miljösrumstvätt samt fasadtvätt kan även avropas.