Huvudsaklig verksamhet Annan verksamhet: Inköpscentral
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verktyg med tillbehör, arbetskläder och skyddsutrustning, hydraulik, lyft och last
Referensnummer: 19/12
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 43800000 Verkstadsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar verktyg med tillbehör, arbetskläder och skyddsutrustning, förbrukningsartiklar för verkstad, hydraulik, lyft och last.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 18110000 Arbetskläder för män, 18140000 Tillbehör till arbetskläder, 18143000 Skyddskläder, 42000000 Industrimaskiner, 42121200 Hydrauliska maskiner, 42400000 Lyft- och hanteringsutrustning samt delar till sådan utrustning, 42600000 Verktygsmaskiner, 43328100 Hydraulisk utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen