100301-2025 - Resultat
Sverige – Transportutrustning och transporthjälpmedel – Hyrbilar för resor i tjänsten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHyrbilar för resor i tjänsten
BeskrivningUpphandling av hyrbilar för resor i tjänsten. Upphandlingen avser hyrbilar för resor i tjänsten för hela Region Värmlands räkning.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103322:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34110000 Personbilar