2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Kontrakt Försäkringar för Reningsverk
Beskrivning: Upphandlingen avser att täcka Beställarens (B) behov av försäkringar för sin verksamhet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66510000 Försäkringar
Ytterligare klassificering (cpv): 66519200 Försäkring av tekniska anläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandling - Kontrakt Försäkringar för Reningsverk