100393-2021 - ÄndringSverige-KARLSKRONA: Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetstvättstugor; reparationer, underhåll och löpande servicearbeten, omgång 2
Referensnummer: KS 2021/754 2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50532000 Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Reparationer, underhåll samt service av maskiner i fastighetstvättstugor.