100464-2019 - ÄndringSverige-Strängnäs: Grönsaker
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Frukt och grönt
Referensnummer: KS/2019:101-059
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
03221000 Grönsaker
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för leverans av färsk frukt och färska grönsaker.