2. Förfarande
Förfarande
Titel: Järnhandelsvaror
Beskrivning: Sjöfartsverket har behov av leverans och hämtning av järnhandelsvaror för löpande underhålls- och ombyggnadsarbeten. Förfrågan omfattar produkter såsom: - Verktyg och Tillbehör - Svetsutrustning - Infästning - Handverktyg - Batterier - Personligt skydd - Kemikalier - Övrigt.
Intern identifierare: 26-00560
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44316000 Järnhandelsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000