100555-2023 - ÄndringSverige-Malmö: Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kaffeautomater plan 7 Niagara 2023
Referensnummer: UPP 2023/8
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50532000 Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Malmö universitet inbjuder till anbudsgivning rörande 2 st. kaffeautomater.