2. Förfarande
Förfarande
Titel: Entreprenad Bälingeby fsk
Beskrivning: Nyproduktion av förskola
Intern identifierare: SFB-2023-00606
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214210 Byggnation av låg- och mellanstadieskola
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000