2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kostdatasystem
Beskrivning: Vårgårda kommun har ett behov av ett kostdatasystem. Upphandlingen avser en plattform för Food Service Resource Management (FSRM) för att digitalisera (hela eller delar av) Måltidsprocessen, den process som bland annat omfattar; - Måltidsplanering - Egenkontroll och riskhantering - Beställning och leverans - Dataanalys och rapporter
Intern identifierare: 23/69
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
Ytterligare klassificering (cpv): 48600000 Programvara för databas och operativsystem, 48800000 Informationssystem och servrar, 72260000 Programrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1) (1)