Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98300000 Diverse tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 32200000 Överföringsutrustning för radiotelefoni, radiotelegrafi, radiosändning och television
Leveransplats
Postadress: Mogårdsvägen 2
Ort: Vårby
Postnummer: 14343