2. Förfarande
Förfarande
Titel: Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Beskrivning: Meddelande om frivillig förhandsinsyn enligt LOU 10 Kap §5
Intern identifierare: 2025-38-05 UTBN
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48190000 Programvara för undervisning, 48210000 Programvara för nätverk, 48810000 Informationssystem, 48931000 Programvara för utbildning, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72263000 Programimplementation, 72268000 Tillhandahållande av programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000