2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggledning sjöledning Nacka Värmdö
Beskrivning: Byggledning sjöledning Nacka Värmdö
Intern identifierare: 2025TEN/1095
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Byggledning sjöledning Nacka Värmdö