100789-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Inspektion av ventilationssystem – Rengöring av värme och kylbatterier samt värmeväxlare i ventilationssystem.
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRengöring av värme och kylbatterier samt värmeväxlare i ventilationssystem.
BeskrivningUpphandlingen avser ett ramavtal för Rengöring av värme och kylbatterier samt värmeväxlare i ventilationssystem.
Intern identifierareSN-2026-359
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71315410 Inspektion av ventilationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRengöring av värme och kylbatterier samt värmeväxlare i ventilationssystem.