2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bärsäck 12 (Carrying bag 12)
Beskrivning: Bärsäck
Intern identifierare: 23FMVU11684
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18900000 Väskor, sadelvaror, säckar och påsar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Bärsäck 12 (Carrying Bag 12) . Bärsäck 12 ingår i grundutrustningskortet för rekryt, officersaspirant, anställd militär personal samt hemvärnssoldat.
Intern identifierare: Bärsäck 12 (Carrying bag 12)