Upphandlingen avser engångsprodukter för angiografi och intervention och syftar till att teckna ramavtal för försörjning av engångsprodukter till Region Skånes olika verksamheter för radiologiska interventioner.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Del nr: Se upphandlingsdokument
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33111710 Angiografimateriel, 33111730 Materiel för angioplastik
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen