See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra av fordon
Beskrivning: Upphandlingens omfattning är att tillgodose Örebro kommuns behov vid hyra av fordon i flera fordonsklasser när behov uppstår.
Intern identifierare: 1818/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60170000 Uthyrning av fordon för personbefordran med förare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kontraktsvillkor/Ramavtalsvillkor
Beskrivning: Ramavtalsvillkor
Intern identifierare: Ks 1818/2024-1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Leverantörsprövning
Beskrivning: Leverantörsprövning
Intern identifierare: Ks 1818/2024-2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Administrativa villkor
Beskrivning: Administrativa villkor
Intern identifierare: Ks 1818/2024-3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Krav på varan/tjänsten (1)
Beskrivning: Krav på tjänsten
Intern identifierare: Ks 1818/2024-4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Tilldelningskriterier (1)
Beskrivning: Tilldelningskriterier
Intern identifierare: Ks 1818/2024-5