2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av måltidstjänster 2027 - Adolf Fredriks musikklasser
Beskrivning: Upphandling av måltidstjänster 2027 - Adolf Fredriks musikklasser.
Intern identifierare: UTBF-ADR 2025/38
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Måltidstjänster
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55523100 Servering av skolmåltider
Ytterligare klassificering (cpv): 55523100 Servering av skolmåltider
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandling av måltidstjänster - Adolf Fredriks musikklasser
Intern identifierare: Upphandling av måltidstjänster 2027 - Adolf Fredriks musikklasser