100902-2018 - ÄndringSverige-Helsingborg: Maskindiskmedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Maskindiskmedel
Referensnummer: SLF 415/2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39831210 Maskindiskmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Helsingborgs stad upphandlar maskindiskmedel och rengöringsmedel för storkök och storköksutrustning