See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Medieträningar
Beskrivning: Medieträningar
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114107:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster