100972-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Delprojektledare inriktning signal järnväg Västra Götalands Län
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Delprojektledare inriktning signal järnväg Västra Götalands Län
Beskrivning: Beräknad beläggningsgrad för uppdraget är 80-100 procent av årsarbetstid för en (1) resurskonsult. Med årsarbetstid avses 1 700 timmar.
Intern identifierare: KOM-419176
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Delprojektledare inriktning signal järnväg Västra Götalands Län