2. Förfarande
Förfarande
Titel: Försäkrings AB Göta Lejon Reinsurance of Energy Program - PDBI 2024
Beskrivning: Försäkrings AB Göta Lejon Reinsurance of Energy Program - PDBI 2024 only excess layers not subject to LTA
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66700000 Återförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Försäkrings AB Göta Lejon Reinsurance of Energy Program - PDBI 2024