101093-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reklam och marknadsföring – Annonsförmedlingstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnnonsförmedlingstjänster
BeskrivningEn leverantör för "annonsförmedlingstjänster" ska kunna förse staden med det medieutrymme som behövs för stadens kommunikation efter verksamheternas behov av information och kommunikation. Samtliga medier enskilt och i mediemix ska kunna förmedlas för optimal effekt och räckvidd.
Intern identifierareSF 2023-393
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAnnonsförmedlingstjänster