101132-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fastighetsskötsel – Drift och avhjälpande underhåll av garageportar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift och avhjälpande underhåll av garageportar
BeskrivningDrift och avhjälpande underhåll för garageportar inom Svenska Bostäder AB och dotterbolag.
Intern identifierareSB 2023/860
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
Ytterligare klassificering (cpv): 44221240 Garageportar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDrift och avhjälpande underhåll av garageportar