2. Förfarande
Förfarande
Titel: Betalningsförmedlingstjänst för Friskvård
Beskrivning: Tiohundra avser att upphandla avtal för betalningsförmedlingstjänst för friskvård. Avtalstid Innevarande år 2024 och 2025 + 1 +1 +1 år. Tiohundra vill effektivisera sin administration och rapportering hos lönenheten. Syftet med avtalet är även att medarbetaren ska kunna nyttja sitt friskvårdsbidrag på ett enkelt och användarvänligt sätt. Det höga upphandlingsvärdet beror på att friskvårdsbidraget 5000 kr per år är inkluderat i beräkningen. Antal medarbetare uppstiger till 2300-2500 st.
Intern identifierare: XC 2402-0233
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72400000 Internettjänster, 98330000 Tjänster för fysiskt välbefinnande
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Betalningsförmedlingstjänst friskvårdsbidrag
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Enligt avtalsvillkor