101212-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Pacemaker
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Pacemaker och ICD 2023, SLL545
Referensnummer: FSN 2022-0411
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33182210 Pacemaker
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Stockholm har för avsikt att upphandla pacemaker och ICD.