2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förskolebuss
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av en förskolebuss.
Intern identifierare: UTBN 2025-01356
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34121000 Bussar
Ytterligare klassificering (cpv): 34114000 Specialfordon, 34120000 Motorfordon för transport av tio personer eller fler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000