See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Webbutveckling tjänster för utveckling och support av intern- och externwebb.
Beskrivning: Webbutveckling tjänster för utveckling och support av intern- och externwebb.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212224 Programvaruutvecklingstjänster för webbredigering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Webutveckling tjänster för utveckling och support av intern- och externwebb. Borlänge kommunkoncern
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80666:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72212222 Programvaruutvecklingstjänster för webbservrar, 72212220 Programvaruutvecklingstjänster för Internet och intranät
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Webutveckling tjänster för utveckling och support av intern- och externwebb. Falu och Ludvika kommunkoncern
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80666:Lot:2