See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Solcellsanläggningar
Beskrivning: Ramavtal för solcellsanläggningar
Intern identifierare: 24/163
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Solcellsanläggning
Intern identifierare: 24163-1
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärderingspriser
Beskrivning: .
Intern identifierare: 24/163-2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Komponenter
Intern identifierare: 24/163-3