2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kv. Förseglet Hus E och F
Beskrivning: Bostads AB Mimer upphandlar nybyggnation avseende hus E och F, kv. Förseglet i Västerås.
Intern identifierare: 202616
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45211300 Byggnation av bostäder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Egenförsäkran
Intern identifierare: 1858222-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Intern identifierare: 1858223-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1858224-2