2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skotare till utbildning
Beskrivning: Leasing av två stycken skotare för utbildning vid Älvdalens Utbildningscentrum.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 16000000 Jordbruksmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108057:Lot:1