2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för Service och underhåll av grindar och portar
Beskrivning: Avtalet omfattar service och avhjälpande underhåll av maskindrivna och manuella portar och grindar.
Intern identifierare: 24/00201
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50711000 Reparation och underhåll av elektrisk utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45421148 Montering av grindar, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50800000 Diverse reparationer och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Service och underhåll av grindar och portar