Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Life Raft Maintenance Agusta Westland 139 for the Swedish Maritime Administration 1,0.
Referensnummer: 0307-16-01012
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50000000 Reparation och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Life Raft Maintenance Agusta Westland 139 for the Swedish Maritime Administration.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning, 50116000 Underhåll och reparation av specialdelar till fordon, 50212000 Reparation och underhåll av helikoptrar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen