Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon, 34144510 Fordon för avfall
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västmanlands län (SE125)
Land: Sverige
Värde