101596-2018 - ÄndringSverige-Simrishamn: Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordonsservice 2018
Referensnummer: KS 2017/471
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av fordonsservice till kommunens verksamheter. Upphandlingen avser ett ramavtal utan volymförpliktelser för kommunen.