101646-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Ventilationsservice
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVentilationsservice
BeskrivningHigabs behov av service och filterbyten på ventilationsanläggningar inom hela vårt fastighetsbestånd
Intern identifierare0298-24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45331200 Installation av ventilation och luftkonditionering, 71315410 Inspektion av ventilationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000