2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lifestyle Gift Brand Store
Beskrivning: The concession covers the operations of a Lifestyle gift brand store at Stockholm Arlanda Airport.
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandlingen genomförs i 1 steg, annonseras i TED, kan komma att förhandlas.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104346:Lot:1