101748-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Specialfordon – Lättvårdsambulans
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLättvårdsambulans
BeskrivningAvser upphandling av Lättvårdsambulans till Region Halland.
Intern identifierareRS240273
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34114000 Specialfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34114121 Ambulanser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del