2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal avseende takarbeten, rensning/lagning av hängrännor/stuprör, rondering, snöskottning på tak samt istappröjning
Beskrivning: Ramavtal avseende takarbeten, rensning/lagning av hängrännor/stuprör, rondering, snöskottning på tak samt istappröjning
Intern identifierare: 25/72
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000