See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gåvokort till medarbetare
Beskrivning: Upphandlingen avser gåvokort till kommunkoncernens medarbetare.
Föregående meddelande: 011746-2023
Intern identifierare: KS 2023-00318
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000