2. Förfarande
Förfarande
Titel: Behållare till ÅVS Stenungsund
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans av i upphandlingsdokumenten specificerade behållare till Renovas anläggning ÅVS Stenungsund.
Intern identifierare: 0267/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44613800 Avfallscontainrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Behållare till ÅVS Stenungsund