101915-2026 - Resultat
Sverige – Hydrauliska eller pneumatiska drivmotorer och motorer – Hydraulikutrustning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHydraulikutrustning
BeskrivningNationella leveranser av hydraulikutrustning, t.ex. slangar, koppingar, ventiler, pumpar, cylindrar och motorer.
Intern identifierareKOM-419448
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42121000 Hydrauliska eller pneumatiska drivmotorer och motorer
Ytterligare klassificering (cpv): 42131260 Kulventiler, 44165100 Slangar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHydraulikutrustning