2. Förfarande
Förfarande
Titel: Personbilar
Beskrivning: Se förfrågningsunderlaget
Intern identifierare: TI 2025-1109
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000